7 причин, з яких Ford F-150 Raptor 2019 – кращий пікап у світі

В американському підрозділі компанії Ford добряче попрацювали над оновленням богоподібного та сонцесяйного пікапа Ford F-150 у виконанні Raptor. Ні, в 2019 році ми не побачимо особливих змін у зовнішності автомобіля, але його начинка та рівень оснащеності стануть ще іконоподібнішими. Візуально ми зазначимо, що в салоні з’являться спортивні крісла Recaro, які натякають, що завдання цього трудівника пустель і прерій тепер виглядає значно ширшими.

Причина перша. Розумна спортивна підвіска від FOX

Мабуть, його основне завдання — швидко пересуватися по пересіченій місцевості. Без хорошої спортивної енергомісткої підвіски тут не обійтися, тому інженери Ford довірили підвіску топового пікапа компанії FOX. А ці хлопці впоралися чудово.
Вони запропонували електроннокеровану систему Live Valve, обладнану купою датчиків, що миттєво зчитують інформацію про тип ґрунту, швидкість руху, навантаження на мости в реальному часі. Що з цього вийшло можна побачити в офіційному відео. І це не тюнінг, це — стоковий Ford F-150 Raptor 2019. Хід підвіски 330,2 мм спереду та 353 мм на задньому мосту, а кут в’їзду – 29 градусів.

Причина друга. Live Valve Technology

Висока швидкість переміщення по рельєфу будь-якої складності цього пікапа забезпечена. Але це не все. Система LV визначає, знаходиться автомобіль у повітрі, чи ні. Чи потрібно це трудязі пікапу, вирішують покупці, але, як нам здається, це відмінна фішка для того, щоб перетворити утилітарний позашляховик на яскравий фан-кар.
Крім того, в ті частки секунд, поки колеса знаходяться в повітрі, інша система розраховує навантаження і обчислює оптимальний ступінь жорсткості, щоб згладити ударні навантаження на шасі та не пролити кока-колу в салоні при приземленні.

Причина третя. Система утримання покришки на диску

Це опція, але недорога. Навряд чи покупець відмовиться від того, щоб під час приземлення літаючого пікапа 35-дюймова стокова покришка міцно фіксувалася на рапторівський кований 17-дюймовий диск, не провертаючись.
Теоретично система проста — це набір кілець і кріплень покришки до диска, які використовувалися ще сто років тому в гоночних позашляховиках класу Baja, але хто міг знати, що ця штуковина може стати в нагоді для звичайного пікапа. Виявилося, що знадобилася.

Причина – четверта. Класичний дизайн американського пікапа Ford

У нового Ford F-150 Raptor 2019 зовнішність не надто відрізнятиметься від торішньої моделі. До неї вже почали звикати навіть у Європі, але колористикою Форд не балує. На вибір покупцям надані лише три кольори – Ford Performance blue, як би просто синій, Velocity Blue, з відливом, і радикально чорний Agate Black.
Як і в минулого Раптора, у нового буде явна відмінність, крім дисків і шильдика на задньому борту — блакитного овалу на решітці радіатора не буде, буде просто переконливий напис FORD. Решту можна побачити на фото, у тому числі й тривимірний напис через весь задній борт.

Причина п’ята. Terrain Management System™

Оновлена ​​система Trail Control дозволяє налаштовувати підвіску, трансмісію та кермо залежно від типу ґрунту, по якому пересувається пікап. Так, нічого революційного в цьому немає, Toyota LC 200 використовує такий позашляховий круїз контроль вже років сім, але ми ж розуміємо, що говоримо не про люксовий позашляховик, а про пікап, нехай і зі спортивними нахилами.
 
Система Trail Control працює просто. Достатньо встановити швидкість пересування (від 1 до 40 км/год) та активувати систему, далі можна просто спрямовувати машину. Вона сама вибере необхідний діапазон роботи підвіски, трансмісії, виставить оптимальний тиск у колесах, відрегулює роботу системи повного приводу.

Причина шоста. Спортивний салон та крісла Recaro

Салон не надто розкішний, швидше, спортивний. З гламурних фішок залишився тільки монітор діагоналлю 8 дюймів, мультимедійка Ford SYNC3, що підтримує всі можливі зовнішні пристрої на базі iOS та Android. В оформленні салону буде алькантара з блакитними вставками, в оформленні використовується волокно вуглецю на дверних картах і оформленні люка.

Причина сьома. Чудовий турбований EcoBoost V-6

Турбомотор на бензині EcoBoost V-6 вийшов з другим поколінням пікапа в минулому 2017 році і поки що жодних змін не вимагає. Це 3,5-літровий 450-сильний двигун з моментом 640 Нм, який працює в парі з 10-ступінчастим гідромеханічним автоматом. Ціна нового Ford F-150 Raptor 2019 буде оголошена на початок продажів, а вони намічені на кінець осені 2018 року. Все ж нам здається, що ціна на новий Раптор не буде нижчою за торішні $52,170.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *