Лампа ближнього світла на Форд Фокус 2. Характеристики, параметри
Лампа ближнього світла на Форд Фокус 2. Характеристики, параметри

Лампа ближнього світла на Форд Фокус 2. Характеристики, параметри

Оптика головного світла на Форд Фокус 2, як правило, не викликає особливих претензій, але лампа ближнього світла, як використовується, перегорає першою. На всіх конвеєрах, де збирали Ford Focus II в 90% випадків встановлювали якісні та перевірені лампи від General Electric. Їхній ресурс абсолютно притомний і становить до 55 тисяч, якщо вірити відгукам власників. Але вони не вічні і іноді просять заміну. А щоб купити якісну лампу ближнього світла, потрібно знати не тільки її характеристики та номер за каталогом, але й бути в курсі, який бренд підійде краще.

Застосування ламп ближнього світла на Форд Фокус 2

Якщо відштовхуватись від рекомендацій заводу, то оптика другого Фокусу, як рестайлінгового, і старого, розрахована лише з використання ламп галогенового типу. Це стосується як ламп ближнього, так і дальнього світла. Різниця полягає лише у потужності та конфігурації цоколя.

Лампа ближнього світла для Ford Focus 2 комплектується цоколем Н7, дальнього – Н1, а їх потужність становить від 55 до 60 Вт в залежності від моделі лампи. Номери за каталогом фірмових фордівських ламп ближнього світла – 171-23, якщо це General Electric, але на Фокуси, що зібрані на московії, могли іноді встановлювати дешевенькі лампи Philips 129-72PR.

Звісно, що це далеко не єдині гідні лампи, які підходять для ближнього світла другого Фокусу, існує маса інших, аналогічних за характеристиками стоковим General Electric 17123.

лампы форд фокус 2

Які лампи ближнього світла краще підходять для Форд Фокус 2

Як замінити лампу ближнього світла на Ford Focus II докладно розказано тут, а ми з’ясували, що лампа в обов’язковому порядку має бути галогенового типу, мати цоколь Н7 та потужність не більше 60 Вт. На 2018 рік ситуація з лампами для ближнього світла Фокусу 2 склалася в такий спосіб. Вся інформація, яка подана нижче, заснована лише на відгуках власників і, звичайно, не має рекламного характеру, тому принципово ми не вказуємо ціни.

Рейтинг кращих ламп ближнього світла Ford Focus II

OSRAM H7 12V 55W PX26d

лампы форд фокус 2

Один із лідерів серед користувачів галогенових фар Форд Фокус другого покоління. Чудова якість, німецьке виробництво та високий ресурс лампи підтверджено відгуками. За словами виробника, ресурс лампи становить близько п’яти сотень годин, що дуже непогано на тлі конкурентів.

Philips H7 12V 55W PX26d LongeLife Ecovision

 

лампы форд фокус 2

Це одна з найяскравіших ламп у рейтингу. Ресурс також непоганий. Принаймні виробник заявляє про 100 000 км ресурсу. Слабо в це віриться, але кварцове скло та стійкість до перепаду температур поставили цю лампу на другу позицію.

Philips Vision H7

лампы форд фокус 2

І знову Філіпс. Ця лампа обіцяє яскравіший і довший світловий промінь, при цьому ціна залишається в рамках бюджетних пропозицій. Колба також виконана з кварцового скла, спіраль стійка до стресів, захищена від сонячного світла спеціальним покриттям.

Bosch H7 12V 55W PX26d ECO

лампы форд фокус 2

Нова німецька лампа PX26d із посиленим світловим потоком. Це один із прикладів того, як повинен поводитися виробник з покупцем. PX26d не обіцяє стокілометрового променя та яскравості прикордонного прожектора, але свої гроші відпрацьовує якісно. При цьому термін служби у неї, за відгуками користувачів, не менше ніж 70 000 км. Тільки потім світло стає тьмянішим.

MTF Iridium H7

лампы форд фокус 2

Непоганий бюджетний варіант із одним недоліком — розмита межа світлової плями. Нитка накалювання з покращеними характеристиками, що вплинуло на яскравість пучка світла. Цей показник вищий, ніж в інших лампах такої цінової категорії приблизно на 25-30%. До того ж у лампі застосовано технологію зонування простору.

Лампи ближнього світла на Форд Фокус. Робимо висновки

лампы форд фокус 2

Оскільки штатна оптика у всіх Фокусів 2 розроблена з урахуванням галогенової технології освітлення, розглядати як конкуренти ксенонові та світлодіодні лампи не має сенсу. Для їх встановлення штатна оптика, м’яко кажучи, не придатна і потребує докорінної модернізації. Не кажучи вже про ціни, оскільки хороша LED-лампа обійдеться в 5-7 разів дорожче, хоча має свої безумовні плюси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *