Рейтинг свічок запалювання в Україні 2023-2024 – ТОП-7

Крихітна деталь нашого двигуна, яка відповідає буквально за всі його характеристики, включаючи потужність та витрату палива. Це свічки запалення. Вибрати найкращі свічки для свого двигуна досить непросто, ринок пропонує сотні варіантів. Ми відібрали сім найкращих свічок запалювання, згідно з відгуками реальних користувачів за другу половину 2023 року.

Чому важливо вибирати добрі свічки

Характеристики та маркування свічок запалювання, мабуть, нам уже знайомі. Якщо ні, детальний гід за характеристиками та параметрами свічок тут. Все ж таки ми повинні розуміти, що крихітна іскра, що проскакує між електродами свічки, відповідає за якість займання, швидкість і повноту згоряння паливоповітряної суміші.

Їх значення можна порівняти зі свічками накалювання на дизельних двигунах, але дизель можна запустити і без попереднього розігріву, а бензиновий двигун без іскри – аж ніяк.

лучшие свечи

Це своєю чергою позначається на динаміці, потужності та економії палива. Свічки запалювання не так дорого коштують, щоб купувати їх дешевими та неякісними.

Чим дорожче свічка, тим довше і ефективніше вона відпрацює, а це підтримує наш двигун у хорошому стані та віддаляє капітальний ремонт якнайдалі.

Найкращі свічки запалювання 2023 року

Середній пробіг нормального комплекту свічок запалювання – близько 30-40 тисяч км пробігу. Чіткого регламенту заміни, звичайно, ніхто не розписав, проте зношені свічки сильно позначаться на роботі всіх систем двигуна. Не помітити змін у поведінці двигуна неможливо і рано чи пізно питання купівлі нового комплекту свічок спливе. Ось найкращі свічки запалювання, які можна купити сьогодні на ринку України.


1. Denso Platinum TT

свечи денсо

Свічки запалювання Denso Platinum TT, що поєднують у собі передові технології, високу ефективність і продуктивність, а також підтримують репутацію одного з найвідоміших виробників, залишаються одними зі свічок запалювання, що найбільше продаються.

Завдяки ізолятору із порошкового оксиду алюмінію та платинової конструкції свічки, Denso Platinum TT забезпечують стабільну роботу протягом тривалого терміну служби. Також є посилений титаном заземлювальний електрод збільшення терміну служби. Крім того, Denso вважається одним із найбільших у світі постачальників свічок запалювання на конвеєри найкращих автовиробників з високим рівнем контролю якості.

Це сімейство свічок запалювання підходить для широкого спектра сучасних автомобілів, відповідаючи чи перевершуючи заводські вимоги. Відгуки власників говорять про те, що ці свічки сприяють тривалому пробігу двигуна, а багато хто відзначає більш плавну роботу та стабільніші обороти холостого ходу.


2. NGK V-Power

свечи нгк

Понад 80 років NGK залишається одним із найбільших виробників свічок запалювання. Багаторічний досвід створення спеціалізованих датчиків, рознімань та інших компонентів автомобільних двигунів допоміг NGK заробити репутацію надійного бренду, відомого своєю якістю та надійністю.

Свічки запалювання V-Power компанії відрізняються унікальною конструкцією електродів із вбудованою виїмкою, що створює іскру унікальної форми. Вона допомагає збільшити ресурс двигуна та стабілізувати якість згоряння суміші, а завдяки здатності до самоочищення електроди мають мінімальний знос, чисту поверхню та високий ресурс.

Примітно, що свічки запалювання NGK V-Power забезпечують кращу займистість при меншій напрузі в системі, що забезпечить більшу потужність та ефективність, а також менше навантаження на інші компоненти системи запалювання. Довгий список позитивних відгуків власників говорить про те, що ці свічки – найкращий вибір, і вони однозначно коштують своїх грошей.


3. ACDelco Professional Iridium

Свечи ACDelco Professional Iridium

ACDelco випустила лінійку висококласних іридієвих свічок запалювання. Завдяки новітнім технологіям вони розраховані на довгий термін служби, стабільний холостий хід, плавну роботу і максимальну ефективність. При цьому вони відповідають заводським специфікаціям за якістю та довговічністю або перевершують їх.

ACDelco – один з найвідоміших виробників автозапчастин, а свічки Professional Iridium – ідеальна заміна для більшості сучасних двигунів. Іридієві компоненти дозволяють використовувати ефективніший електрод меншого розміру, який корисний при запуску холодного двигуна. Завдяки зниженій напрузі в системі запалювання ці свічки можуть навіть допомогти двигуну працювати еластичніше і довше.

Все більше нових автомобілів використовують іридієві свічки запалювання, а модель ACDelco Professional Iridium дозволяють цій технології працювати на будь-якому двигуні. Ці свічки також мають вбудований резистор, який допомагає блокувати радіочастотні перешкоди, що впливають на електроніку автомобіля. ACDelco Professional Iridium також прості у використанні та заміні, оскільки з коробки йдуть із заводськими зазорами, що економить час на установку.


4. ACDelco Professional RAPIDFIRE

ACDelco Professional RAPIDFIRE

Свічка запалювання Professional RAPIDFIRE, також від ACDelco, відрізняється доступною ціною, широким спектром застосування та безліччю унікальних функцій для підвищення ефективності та довговічності. У свічках запалення RAPIDFIRE використовується ізолятор без ребер для більш надійної посадки на іноді проблемне ущільнення між свічкою та її ковпаком або котушкою запалювання.

Мідний сердечник забезпечує відмінну теплопередачу, допомагаючи вашому двигуну охолонути, продовжуючи термін служби свічки, а платиновий наконечник центрального електрода генерує чудову іскру. Маса відгуків говорять про те, що після установки цих свічок двигун став працювати рівніше, витрата палива впала на пару ложок, покращала еластичність роботи двигуна.


5. Champion Copper Plus

Свечи зажигания Copper Plus Replacement

Американські свічки Champion – одне із найстаріших імен у світі свічок запалювання. Вони популярні у всьому світі. Copper Plus Replacement відображають багаторічний досвід та знання — з дуже доступною ціною, вбудованим корозійним захистом для збільшення терміну служби та високоточним центральним електродом з мідним сердечником, який дозволяє краще контролювати діапазон нагріву свічки для більш стабільної роботи.

Ці доступні за ціною свічки виготовлені відповідно до стандартів OEM для забезпечення максимальної ефективності та підтримують стабільну робочу температуру за будь-яких умов роботи двигуна, а це означає, що вони надійні, незалежно від того, як і на чому їздити.

Крім того, завдяки запатентованому напівпровідниковому резистору SAC-9 свічки запалювання Copper Plus від Champion забезпечують чудове придушення радіочастотних перешкод, які можуть викликати проблеми з автомобільною електронікою або відтворенням стереозвуку. Відгуки показують, що багато власників, особливо тих, хто їздить на старих моделях, задоволені потужністю двигуна і ресурсом, що збільшилася.


6. Motorcraft Spark Plugs

Свечи зажигания Motorcraft

Свічки запалювання Motorcraft, розроблені спеціально для автомобілів Ford відповідно до заводських стандартів і вимог, є високоякісним продуктом, створеним за вказівкою тих же інженерів, які проєктували і виробляли фордівські двигуни. Свічки Motorcraft – найкращий вибір для легкового або вантажного автомобіля Ford.

У сучасних двигунах найкраще використовувати свічки запалювання, вказані заводом-виробником. Саме це забезпечують свічки запалювання Motorcraft. Завдяки контролю якості світового рівня на кожному етапі виробничого процесу ці високоякісні свічки зазвичай продаються в наборах для конкретних моторів, що спрощує їх покупку.

Відгуки власників зазвичай хвалять просту установку, і багато хто вказує, що використання цих свічок усунуло проблеми з вібрацією на неодружених оборотах, покращило чуйність мотора на педаль газу і знизило витрату палива.


7. NGK Laser Platinum

Laser Platinum от NGK

Свічки запалювання високого класу Laser Platinum від NGK – це ідеальна свічка для різних автомобілів, включаючи сучасні високофорсовані та спритні двигуни з турбіною. Вони поєднують у собі останні інновації задля досягнення чудових характеристик. Платинові свічки, що отримали високі оцінки клієнтів і доступні для безлічі варіантів техніки, мають гарну репутацію, підтверджену хорошими відгуками клієнтів.

У свічках NGK Laser Platinum використовується технологія лазерного зварювання для кріплення електродів. Особливість цих свічок — підвищена зносостійкість завдяки особливим антикорозійним покриттям та схваленій OEM-виробниками конструкції відрізняються високоточною архітектурою та численними інноваціями. В результаті ми отримуємо одну з найкращих свічок запалювання на ринку для найсучасніших вимогливих двигунів.


Що у підсумку

Ці сім моделей свічок навряд чи можна назвати дешевими, але вони однозначно відпрацюють свої гроші. І ще, купуючи набір свічок, потрібно відштовхуватися від рекомендацій виробника. Зазвичай завод вказує основні параметри свічок у специфікації, але вибір бренду залишає за нами.

свечи зажигания б-у

Також завод може вказувати зразковий інтервал заміни свічок, проте сприймати цю інформацію як аксіому не варто. Уважні водії намагаються змінювати свічки раніше терміну, вказаного у специфікації, проте основним показанням до заміни свічок стане нестабільна робота двигуна, поява нагару на електродах, нестабільні холості та складний запуск холодного двигуна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *