Наш Ланос: як замінити фільтр салону

Дорожній пил, вихлопні гази, пил від стертих колодок та дисків зчеплення, алергени від цвітіння рослин — це не найкращі супутники в дорозі. Це і є відповіддю на питання, навіщо в салоні встановлюють фільтр повітря. Щоправда, не всі. На деяких навіть колись нових Daewoo Lanos салонний фільтр знайти не вийде. Його просто не ставили із заводу. Сьогодні розберемося, де розташований фільтр салону на Ланосі, як його правильно вибрати і як замінити. Поїхали.

Коли міняти фільтр салону Ланос, ознаки зносу

Все повітря, яке всмоктується в салон, обов’язково має проходити очищення. В іншому випадку ми отримуємо не тільки проблеми зі здоров’ям, особливо у великому місті, але й низку інших неприємностей:

 1. Поява кіптяви на внутрішній стороні лобового скла.
 2. Забиті повітропроводи системи вентиляції та опалення.
 3. Постійно запилену передню панель навіть при закритих вікнах.
 4. У Ланосах з кондиціонером є ризик швидко загробити випарник і знизити продуктивність роботи кліматичної системи.

Для довідки
Якщо хоча б кілька цих пунктів підтвердилися, сто відсотків, що в наш Ланос із заводу фільтр встановлено не було. Якщо ж часто і без видимих ​​причин потіють шибки, погано працює кондиціонер або обігрівач, значить, салонний фільтр пора міняти, він наглухо забитий пилом.

Завод рекомендує проводити заміну салонного фільтра на Daewoo Lanos раз на 10 тисяч пробігу, втім, досвідчені водії намагаються змінювати його в комплексі з підготовкою до весняно-літнього періоду, щоб навесні фільтр працював на «відмінно».

Де знаходиться фільтр салону на Деу Ланос і який краще вибрати

Салонний фільтр повітря на Daewoo Lanos на рівні бардачку під повітрозабірником і це не залежить від того, є у нас кондиціонер, чи ні. Доступ до нього забезпечується з моторного відсіку, як показано на фото.

де фільтр
Тут знаходиться салонний фільтр ЛаносПеред тим, як зняти та поміняти салонний фільтр, потрібно відкрутити праву частину повітрозабірника.

Фільтри поділяються на дві категорії:

 • пиловий фільтр з нетканого матеріалу, здатний відсікти тільки пил і більші фракції, недорогий варіант;
 • вугільний адсорбуючий фільтр який не пустить в салон не тільки пил, а й відсіє бактерії, мікроскопічний пилок рослин, нейтралізує шкідливі гази та неприємні запахи.
Останній варіант дорожчий приблизно на 30%, зате на порядок ефективніше працює. Звичайно, якщо ми готові міняти салонний фільтр на Ланосі кожні 3-5 тисяч пробігу, без питань можна ставити простенький пиловий фільтр і вдихати атмосферу міста, що благотворно впливає на організм. Якщо ж ми дивимося в перспективу, краще купити вугільний салонний фільтр на Daewoo Lanos і насолоджуватися чистим повітрям у салоні кілька років.

профіт
Чеський фільтр “Профіт”

На ринку сьогодні представлено ціле море салонників за ціною від $3 до $10 -12 різних брендів, від китайського ноунейму, до маститих виробників:

 • фільтр салону Xing (Китай), краще, ніж безіменні контори, найдешевший на ринку на 2018 рік, ціна близько 2 доларів, звичайний пиловий;< /li>
 • корейський оригінальний пиловий салонник GM c каталожним номером 096190645, якщо не підробка, відпрацює своїх 10 000 пробігу, ціна дорівнює 5 доларів;
 • чеський вугільний фільтр Profit з номером 15212153 за тих же п’ять доларів отримуємо вугільний фільтр салону;
 • німецький Mann з артикулом CU17003, звичайний пиловий, ціна порядку $9, за відгуками, хороший і надійний, додаткові артикули – M218612029, ZZ07002;
 • за 12 доларів можна купити навіть японський фільтр AMC Filter з номером за каталогом DC7109.

Заміна салонного фільтра Деу Ланос своїми руками

заміна фільтра
Послідовність дій при заміні салонного фільтра на Деу Ланос та Сенс

Для заміни нам знадобиться тільки хрестова викрутка і спритність рук, оскільки виколупати і, найголовніше, встановити на місце новий салонний фільтр простих. Порядок роботи такий:

 1. За допомогою хрестової викрутки відкручуємо три пластикові гвинти, які тримають праву частину повітрозабірника. (поз. 2)
 2. Знімаємо повітрозабірник. (поз. 3)
  повітрозабірник
  Демонтований повітрозабірник
 3. Зсуваємо водосток під повітрозабірником вправо настільки, щоб повністю відкрити люк забору повітря. Рукою проникаємо в люк і на дотик виймаємо старий фільтр. Або переконуємось, що його там немає із заводу. (поз. 4)
 4. Ретельно протираємо вологою ганчіркою простір усередині люка, щоб старий пил не потрапив на новий фільтр, прибираємо листя, пух, бруд.
 5. Пробуємо акуратно встановити новий фільтр на місце. Саме акуратно, оскільки при установці він може впасти всередину повітропроводу і опинитися біля вентилятора пічки. Як варіант, можна спробувати поставити салонник, ставши з боку водія, лежачи на лівому передньому крилі.
фільтри
Старий та новий фільтри на Ланос

Складання проводимо у зворотній послідовності і переконуємося, що у салоні дихати стало набагато легше. Чистого всім повітря в машині та добрих доріг!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *