Новий Volkswagen Touareg III: 7 цікавих фактів
Новий Volkswagen Touareg III: 7 цікавих фактів

Новий Volkswagen Touareg III: 7 цікавих фактів

На автошоу в Пекіні 23 березня 2018 року відбулася прем’єра останньої, третьої генерації преміального паркетника. Як не дивно, майже повністю повторює торішній концепт T-Prime Concept GTE. Більш того, новий Volkswagen Touareg стане більшим за кросовера попереднього покоління, а його технічне оснащення і рівень технологій змусять нервово посміятися конкурентів. Ось лише кілька цікавих фактів про новий паркетник.

До честі технологів, новий кросовер практично не відрізняється від концепту

Факт перший. Матрична світлодіодна оптика

Так, такі фари доступні як опція, але вони заслуговують на те, щоб сказати про них кілька слів. Матрична оптика складається аж із 128 світлодіодів кожна і працює як ближнє, дальнє світло, денні ходові вогні та покажчики поворотів. Порівняно з іншими рішеннями, матриця дозволила збільшити дальність освітлення на цілих 100 метрів.

Факт другий. Багатофункційна підвіска

Багатофункційна пневматична підвіска

Залежно від ступеня паршивості дорожнього покриття, кузов можна підняти автоматично на 25, але за бажання і на всі 70 мм, щоб покращити прохідність. Якщо ж потрібно запакувати в багажник важкий і незручний вантаж або допомогти забратися на задній ряд сидінь тещі, машина чемно присяде на 40 мм нижче базового кліренсу.

Факт третій. Всі чотири колеса керовані

Новий Volkswagen Touareg 2018 модельного року вміє повертати не лише передні, а й задні колеса. Така ж фішка, до речі, реалізована на новому Porshe Cayenne, що позначилося на стійкості та керованості. Задні колеса вивертаються на невеликий кут, але алгоритм роботи повнокерованого шасі змінюється в залежності від швидкості руху.

Повнокероване шасі є рідкістю навіть на люксових моделях

При швидкості до 37 км/год задні колеса повертаються в протилежний бік переднім. Це дуже допомагає маневрувати в обмеженому просторі, розгортатися у вузьких місцях. На високих швидкостях всі колеса повертаються в один бік, а це покращує стійкість у поворотах.


Факт четвертий. Розумні стабілізатори поперечної стійкості

Розумні стабілізатори

Шасі Volkswagen Touareg третього покоління отримало електромеханічні стабілізатори поперечної стійкості. Система сама адаптується до умов руху та якості дороги і на високій швидкості «затискає» підвіску, роблячи її жорсткішою, а машину стійкішою в поворотах.

На бездоріжжі система розпускає стабілізатори, дозволяючи підвісці точніше відпрацьовувати нерівності, даючи кожному колесу більше свободи. Імовірність зависнути при діагональному подоланні великих нерівностей зводиться до мінімуму, крім того, покращується коефіцієнт зчеплення коліс з ґрунтом, відповідно, підвищується прохідність.

Факт п’ятий. Повний привід вже в базі

Повний і зовсім не простий. Система 4Motion Active Control, працюючи в парі з восьмиступінчастим автоматом, дозволить водієві вибрати один із п’яти режимів руху – Sport, Normal, Eco, Comfort та Individual. За доплату запропонують опціональний off-road пакет. У такому випадку, у водія з’явиться можливість вибрати автоматичний режим, режим для піску, для гравію, а також режим Off Road Expert.

Факт шостий. Windshield Head-up Display

Таку штуку ставили на Ауді та БМВ ще п’ять років тому, але гарному огляду заважав невеликий екранчик за приборкою. Тут його немає.

Система Windshield Head-up Display відображає необхідну інформацію прямо на лобовому склі. Це не нова фішка, але у Touareg вона працює без спеціального екрана, що покращує оглядовість, крім того, це найбільший проекційний дисплей з доступних для автомобілів Volkswagen.

Факт сьомий. Цифровий кокпіт

Архітектура інтер’єру у нового Touareg докорінно відрізняється від усіх моделей марки. Так її й назвали, Innovision Cockpit. Головна відмінність цього рішення від інших – мінімум аналогових кнопок і два величезні дисплеї. По центру передньої панелі встановлено сенсорний монітор з діагоналлю цілих 15 дюймів з роздільною здатністю 1920х1020, а традиційна приладка поступилася місцем 12-дюймовому екрану з безліччю налаштувань для персоналізації.

цифрова панель придорів
Повністю цифрова приладова панель навіть у базі.

Вся ця цифрова історія підтримує і Apple CarPlay, і AndroidAuto, і MirrorLink. Мультимедійка роздає Wi-Fi на 10 пристроїв одночасно. Як опція, доступна преміальна аудіосистема Dynaudio потужністю за 700 Вт з 14 динаміками та сабвуфером під підлогою багажника. Новий Touareg 2018 модельного року виходить на принципово новий рівень технологічності і, безумовно, матиме попит як на основних ринках збуту, так і в нашій країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *