Кращі гальмівні колодки 2024: рейтинг та огляд

Коли мова йде про технічне обслуговування нашого автомобіля, одним з найважливіших компонентів, на які слід звернути увагу, є гальмівні колодки. Якісні гальмівні колодки можуть врятувати вас від небезпеки, і їх слід регулярно замінювати. На жаль, покупка гальмівних колодок може бути обтяжливою і виснажливою, оскільки на ринку доступні сотні варіантів, що охоплюють широкий діапазон цін.

Коли міняти гальмівні колодки

Як ми вже говорили, гальмівні колодки надзвичайно важливі, коли йдеться про безпеку вашого автомобіля. Вони є ключовим компонентом для ефективного і швидкого уповільнення вашого автомобіля, і ви, ймовірно, будете знати, коли настав час замінити гальмівні колодки, тому що ефективність гальмування помітно знизиться;

На жаль, немає зумовлених періодів часу, коли ваші гальмівні колодки мають бути замінені, оскільки це, природно, залежить від режиму експлуатації та стилю водіння, а також типу гальмівних колодок. Однак, як правило, більшість компаній рекомендують проводити заміну протягом двох років.

Важливо!
При кожній зміні гальмівних колодок вкрай важливо обслуговувати і змащувати гальмівний супорт, протискрипні пластини і тильні сторони нових колодок. Як і чим це зробити, детально описано тут.

лучшие тормозные колодки 2020

Ми підібрали найкращі гальмівні колодки на ринку на 2020 рік, а в детальних характеристиках розбиралися тут і тут. Нехай більшість із них коштує недешево, зате вони будуть гарантом нашої безпеки. До того ж, чим краща колодка, тим довше прослужить гальмівний диск. А ціна гальмівного диска явно не співвідноситься з ціною навіть найдорожчого комплекту колодок.

NRS Brakes Galvanized Brake Pads, передні

Це здається очевидною річчю, але оцинкована сталь – рідкість у світі гальмівних колодок. Ось чому ми звернули особливу увагу на ці оцинковані гальмівні колодки NRS.

лучшие тормозные колодки

Що таке гальванізація і чому це важливо для гальм? Гальванізація – це процес, який вкриває всю сталь цинком для боротьби із корозією. Сучасні гальмівні колодки, особливо на ринку aftermarket, мають тенденцію бути пофарбованими або взагалі ніяк необробленими. Оскільки вода та пил безперешкодно проникає до колодок, це призводить до їхнього передчасного зносу та може навіть призвести до повного відшарування, коли фрикційна накладка від’єднується від опорної пластини;

Оцинкована сталь NRS Brakes гарантує, що сталь не зношується, і дає фрикційній накладці можливість повністю зношуватися, що робить її найдовговічнішою гальмівною колодкою на ринку. NRS Brakes використовує запатентовану технологію SHARK-Metal для механічного кріплення фрикційної накладки до пластини замість простого клею.

Отримуємо подвійну вигоду: канадські колодки NRS можуть пережити традиційні моделі, а також забезпечують тихішу роботу і поліпшені характеристики гальмування. Ба більше, компанія тестує всі свої колодки за межами стандартів, які вимагаються від виробників.

Колодки Brembo Brake Pads

Brembo залишається одним з найбільш шанованих і відомих брендів у галузі комплектів для гальмівних систем. Тому, якщо ви шукаєте колодки з найкращими характеристиками, рекомендується використовувати саме Brembo. Спеціалізуючись на компонентах гальмівних систем, гальмівні колодки Brembo спроектовані та розроблені для збільшення гальмівного зусилля, допомагаючи мінімізувати гальмівний шлях, пропонуючи тихе та безпечне гальмування.

лучшие тормозные колодки 2020

Багато з продуктів компанії мають фірмову червону металеву основу Brembo ESE (еластомер – сталь – еластомер), тож ви знаєте, що отримуєте фірмові Brembo. Ця технологія також допомагає пом’якшити шум і мінімізує вібрації.

Більшість моделей Brembo, які ви знайдете в інтернеті, – це керамічні гальмівні колодки. Вони виробляються за допомогою процесу прямого лиття оригінального обладнання для забезпечення точного і правильного припасування конкретного автомобіля. Цей процес передбачає надвисокий тиск для стиснення фрикційних матеріалів, забезпечуючи збалансоване зчеплення з опорною пластиною. Після цього Brembo піддає свої колодки термічному випалу, щоб зменшити прилипання і вібрації.

ACDelco Advantage Ceramic Rear Brake Pads (14D698CH)

Ці колодки, що входять до лінійки керамічних гальмівних колодок ACDelco Advantage, доступні за ціною і забезпечують відмінні характеристики для задніх гальм. Використовуючи керамічну технологію, в якій використовується менше металу, ці колодки забезпечують якісне гальмування в тихому та малопильному режимі. Доступні майже для всіх марок і моделей, ці колодки використовують базові прокладки, пази та фаски, щоб зменшити шум, вібрацію та різкість під час гальмування.

лучшие тормозные колодки 2020

Готові до встановлення просто з коробки. Переважна більшість власників задоволені якістю і характеристиками, які можуть запропонувати ці колодки, особливо за ціною. Вони відносно тихі, добре сидять і практично не шумлять. Однак деякі власники відзначили розтріскування фрикційної накладки наприкінці терміну служби.

Wagner QuickStop Ceramic Front Brake Pads (ZD465A)

Гальмівні колодки можуть значно варіюватися в ціні, тому, якщо ви належите до дбайливих власників, ось хороший варіант. Ці передні колодки від Wagner моделі QuickStop Ceramic мають спеціальну конструкцію, що допомагає знизити вібрацію, яка викликає шум. Вони спроєктовані, випробувані та сертифіковані на експлуатаційні характеристики європейського зразка, виготовлені з кераміки з низьким вмістом міді згідно з правилами, що вступили в дію з 2021 року.

лучшие тормозные колодки 2020

Уся лінійка колодок Wagner QuickStop характеризується 100% подальшим термообробленням, забезпечуючи більш тривале і поступове затвердіння в печі, а не випалювання. Це допомагає забезпечити рівномірне тертя протягом усього терміну служби гальмівної колодки. Кожна упаковка містить мастило для монтажу.

Bosch QuietCast Premium Ceramic Rear Brake Pads (BC905)

Якщо є необхідність купити задні гальмівні колодки на заміну, то система Bosch QuietCast Premium має опинитися у верхній частині списку пріоритетів. Bosch є одним із найпопулярніших брендів, коли йдеться про автомобільні запчастини, і часто використовується автовиробниками як постачальник компонентів для оригінального обладнання (OE). Ці гальмівні колодки спроектовані для забезпечення виняткової гальмівної здатності та безшумної роботи, виробляючи при цьому якомога менше фрикційного пилу.

лучшие тормозные колодки 2020

Допомагаючи забезпечити тиху роботу, ці гальмівні колодки виготовлені за технологією, що передбачає нагрівання і затвердіння під тиском між двома шарами сталі, забезпечуючи більш низький рівень шуму, підвищену міцність і стійкість до корозії. Що стосується продуктивності, в Bosch QuietCast Premium використовується той самий сплав на основі алюмінію, що і в аерокосмічній техніці. Це гальмівні колодки без міді, які вже підпадають під дію закону 2025 року про заборону використання міді в накладках у Європі та США.

ACDelco Professional Ceramic Front Brake Pads (17D1367CH)

Для передніх гальм експерти рекомендують професійну керамічну лінійку колодок ACDelco. Ці гальмівні колодки були протестовані відповідно до SAE J2784 на ефективність гальмування, а також тестування на шум/вібрацію/різкість (NVH) та зносостійкість/зношування для забезпечення довговічності. Використовуючи керамічні, напівметалеві та органічні формули, ці гальмівні колодки забезпечують безпеку та надійність для широкого спектра застосування в будь-яких автомобілях.

Допомагаючи зменшити шум, вібрацію і різкість під час гальмування, ACDelco оснастила ці колодки чудовими накладками з пазами і фасками. Вони також мають штамповану опорну пластину, яка забезпечує правильне переміщення колодки всередині вузла супорта. Штампована опорна пластина також допомагає знизити шум, вібрацію гальм і захищає від передчасного зносу. Кожна гальмівна колодка має свій фрикційний матеріал формований до опорної пластини для цілісності зв’язку.

 ACDelco є одним із найнадійніших брендів в автомобільній промисловості і є постачальником запчастин на конвеєри General Motors, що виробляє понад 90 000 оригінальних комплектуючих для GM.

Akebono ProACT Ultra-Premium Ceramic Brake Pad Set (ACT1089)

Хоча комплекти керамічних гальмівних колодок Proke Ultra-Premium від Akebono і коштують трохи дорожче, ніж інші варіанти в цьому списку, це високоякісна пропозиція, доступна для європейських, американських і азіатських автомобілів. Akebono є найбільшим постачальником оригінальних комплектуючих і є найкращим вибором для автовиробників у Північній Америці, Європі, Кореї та Японії, тому ви будете впевнені, що отримуєте продукт оригінальної якості, який підходить для більшості власників автомобілів.

лучшие тормозные колодки 2020

Поряд з низьким рівнем запилення і плавним гальмуванням, ці колодки також поліпшать зносостійкість, що означає більш тривалий час між регламентною заміною.

Спортивні колодки Power Stop Z23 Evolution Sport Front

Якщо ви шукаєте потужні колодки для агресивної їзди і готові заплатити за них хорошу ціну, погляньте на гальмівні колодки Power Stop Z23 Evolution Sport. Ці колодки мають керамічну накладку, просочену вуглецевим волокном, для забезпечення чудового гальмівного зусилля та продуктивності.

лучшие тормозные колодки 2020

Опорна пластина з порошковим покриттям допомагає продовжити термін служби цих гальмівних колодок, чинячи опір іржі та корозії, а високоякісні прогумовані фрикційні накладки допомагають забезпечити безшумне гальмування. Вони також оброблені по периметру і мають прорізи, як колодки оригінального постачальника, щоб допомогти зменшити шум.

Як робочі гальмівні колодки, вони протистоятимуть вигорянню до набагато вищих температур, ніж стандартні вузли. Кожен комплект гальмівних колодок постачається з керамічним гальмівним мастилом, тоді як деякі комплекти також міститимуть у собі набір деталей із високоякісної нержавіючої сталі та втулки супорта.

KFE Ultra Quiet Advanced Premium Ceramic Front Brake Pads (KFE914-104)

KFE поставляє ультра тихі передові керамічні гальмівні колодки преміум-класу, які підходять для заміни оригінальних запчастин і з довічною гарантією якості до повного зносу. Ці прокладки забезпечують високу продуктивність при низькому рівні шуму завдяки подвійним гумовим прокладкам, які значно знижують шум вібрації. Накладки KFE вирізняються мінімальним часом спрацьовування, оскільки вони піддаються термічному випалу.

лучшие тормозные колодки 2020

Забезпечуючи поліпшені фрикційні характеристики, ці колодки також мають пази і скошені фаски, що також сприяє збільшенню терміну служби і зниженню рівня шуму. Майте на увазі, однак, що не у всіх моделях є прорізи і фаски.

Колодки Centric Posi Quiet Ceramic (105.0923)

Гальмівні колодки Posi Quiet Ceramic з прецизійними нарізними або відшліфованими опорними пластинами, що допомагають знизити вібрацію та шум. Ці фрикційні накладки виготовляються з використанням екстремального тиску, який стискає фрикційний матеріал, створюючи більш рівномірну щільність матеріалу по всій поверхні. Усі накладки Posi Quiet мають механічно прикріплені протискрипні пластини, які також сприяють зниженню шуму.

лучшие тормозные колодки 2020

Centric запевняє, що ці колодки забезпечують стабільні фрикційні характеристики в широкому діапазоні температур і забезпечують краще гальмування за мінімального рівня шуму. Компанія також використовує процес випалювання на всіх накладках Posi Quiet, допомагаючи витісняти будь-які домішки з фрикційного матеріалу, водночас попередньо випалюючи колодки для скорочення процесу обкатки.

Які колодки ви б не купили, потрібно пам’ятати, що це – всього лише витратний матеріал. Економити на них не варто, як не варто й економно тиснути на педаль гальма, пам’ятаючи про ціну колодок. Безпека на дорозі – перш за все, а колодки в будь-який момент можна замінити новими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *